OVAKO JE CHELSEA PROSLAVIO NASLOV: / U trenutku kad je podignut pehar nastala je ludnica

Kovačić je igrao je do 76. minute i sudjelovao je u akcijama za prva tri gola Chelsea

29.5.2019.
23:33
Screenshot

Nogometaši Chelsea pobjednici su Europske lige nakon što su u finalu pobijedili Arsenal sa 4-1, a zanimljivo svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

FURIOZNI CHELSEA RAZBIO ARSENAL U BAKUU: /

Eden Hazard se oprostio od Bluesa, Kovačić srušio rekord

Golove za 'Bluese' zabili su Olivier Giroud (49), Pedro (60) i Eden Hazard (65-11m, 72), dok je pogodak za 'topnike' zabio Alex Iwobi (68).

Šesti trofej

Pobjedom protiv Arsenala nogometaši Chelsea osvojili su šesti europski trofej u svojoj povijesti, pri čemu drugi naslov pobjednika Europske lige nakon što su u ovom natjecanju pobijedili i 2013. godine. 'Bluesi' imaju i Ligu prvaka osvojenu 2012. godine, te Kupa kupova (1971, 1998), te jedan europski Superkup (1998). Još tri puta su poraženi u finalima.