ŽUTA MINUTA / Što je zgriješio? Haaland zabio dva gola, a Guardiola pobjesnio na njega, derao se pa odgurivao kameru

City je prvo poluvrijeme završio s prednošću 2:0, a Haaland je postigao oba pogotka

11.8.2023.
22:51

U petak u 21 sat počela je prva utakmica nove sezone Premierlige, a u njoj je novi premierligaš Burnley ugostio aktualnog prvaka Manchester City.

UČENIK PROTIV UČITELJA /

Danas počinje najbolja i najgledanija liga na svijetu, a otvaraju je dva prvaka: Očekuje se i debi Hrvata

Utakmica nije ponudila neko veliko iznenađenje, City je prvo poluvrijeme završio s prednošću 2:0, a oba je gola postigao čudesni norveški centarfor Erling Haaland.

No, unatoč tome Haaland nije opravdao očekivanja svog trenera Pepa Guardiole, već mu je nešto jako zasmetalo. Na poluvremenu, dok su igrači izlazili s travnjaka Pep je prišao Haalandu i počeo vikati na njega, a kad je primijetio da ih snima kamera, izgubio je živce i ogurnuo ju je.