Vatreno krilo / Pogledajte Brekalov show: U samo 8 minuta zabio dva gola i zapečatio sudbinu Fiorentine

Brekalo je igrao do 79. minuti kada ga je zamijenio Marko Pjaca.

10.1.2022.
19:31
AP Images

Nogometaši Torina, kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, je u utakmici 21. kola talijanskog prvenstva pobijedio Fiorentinu sa 4-0, a dva gola za slavlje domaće momčadi zabio je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Torino je poveo u 19. minuti golom Wilfrieda Singa, domaću je momčad na nedostižnu prednost u samo osam minuta odveo naš Josip Brekalo. U 23. minuti je lijepo ispratio akciju i prizemnim udarcem sa šest metara savladao Fiorentininog vratara. Pogodak pogledajte ovdje.

A svega osam minuta kasnije povremeni hrvatski reprezentativac zabija i svoj drugi, a Torinov treći pogodak na utakmici nakon što je presjekao jednu neopreznu povratnu loptu Fiorentinine obrane. Drugi Brekalov gol možete vidjeti ovdje.

Vruća roba /

Slaven Bilić u igri za klupu jake europske reprezentacije

Konačan rezultat je u drugom poluvremenu postavio Sanabria u 58. minuti.  Brekalo je igrao do 79. minuti kada ga je zamijenio Marko Pjaca.

Zahvaljujući ovoj pobjedi momčad trenera Ivana Jurića skočila je na deveto mjesto i ima 28 bodova, dok je Fiorentina sedma sa 32 boda. Prvi je Inter sa 49 bodova.