POBJEDNIČKI DEBI: / Posrnuli hrvatski dragulj sa samo 20 godina zaigrao za peti klub u karijeri

U posljednjem dvoboju 20. kola španjolskog prvenstva Las Palmas je kod kuće pobijedio Valenciju s 3-1, a za domaćine je debitirao hrvatski nogometaš Alen Halilović.

30.1.2017.
22:56
Screenshot

Gosti su poveli preko Santija Mine u 21. minuti, a za Las Palmas je izjednačio Jonathan Viera u 42. minuti na asistenciju Kevin-Princea Boatenga. U 51. minuti Valencia je ostala bez isključenoga Munira El Haddadija, a šest minuta kasnije domaćini su poveli prekrasnim golom Mauricia Lemosa iz slobodnog udarca. Već u 61. minuti Boateng je postavio konačnih 3-1.

GUŽVA U ŠESNAESTERCU: /

Bivši napadač Reala stigao kao konkurencija Marku Livaji

S brojem 20 na leđima

U 73. minuti je u igru za domaće s brojem 20 na leđima ušao Alen Halilović i upisao prve minute za Las Palmas otkad je stigao u ovom zimskom prijelaznome roku iz HSV-a. Halilović je tako sa samo 20 godina zaigrao za već peti klub u karijeri, nakon Dinama, Barcelone, Sportinga i HSV-a.

U 77. minuti na teren je ušao i hrvatski napadač u dresu Las Palmasa Marko Livaja. Las Palmas je ostao na jedanaestom mjestu s 28 bodova, dok je Valencija petnaesta s 19 bodova.