DONIO IM I KUP / Sve im je dao, a oni tako. Perišić ukazao na golemu nepravdu koju mu je Inter napravio: 'Ne radi se to važnim igračima'

12.5.2022.
7:33

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić s dva je gola u produžetku osigurao Interu osvajanje naslova pobjednika Talijanskog kupa, Inter je u finalu igranom u Rimu svladao Juventus sa 4-2 (1-0, 2-2).

Perišić je prvo u 99. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 3-2, da bi u 102. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora još jednom svladao Perina i postavio konačni rezultat.

Perišić je, inače, jedan od najboljih igrača milanskog kluba ove sezone. U 47 utakmica zabio je devet golova i još je osam namjestio, ali njegov učinak na terenu ne može se mjeriti samo golovima i asistencijama. Perišić je lider ove momčadi, zabija gotovo uvijek u važnim utakmicama i odlučuje ih, a isto tako sudjeluje i u ostalim segmentima igre.

SRUŠIO STARU DAMU NA KOLJENA /

Ivan Perišić dao dva gola Juventusu u finalu Kupa i odveo Nerazzurre prema tituli, prvi je zabio iz penala, a drugi je prava majstorija

'Ne radi se to važnim igračima'

Međutim, bez obzira na to što je u vrhunskoj formi i što je ove sezone jedan od najvažnijih igrača, Inter mu još uvijek nije ponudio novi ugovor, a aktualni mu istječe koncem lipnja ove godine.

Nakon što je srušio Juventus u finalu Kupa, Perišić je odlučio progovoriti baš o toj velikoj nepravdi koju mu je njegov Inter napravio.

"Osjećam se kao vođa, ali kada ekipa ovako radi onda je lako biti vođa. Moramo samo nastaviti ovako. Imamo još dva finala i sve je moguće ako nastavimo vjerovati. Vjerujem da možemo Milanu uzeti prvenstvo... Još uvijek ništa ne znam. Samo znam da s važnim igračima ne čekaš do zadnje minute. To biste trebali znati", rekao je Perišić.