KOJI LIK / Pep Guardiola ponovno briljirao: 'Gubitnik sam, reći ću vam nešto o Juliji Roberts...'

Guardiola na nevjerojatan način nakon velike pobjede pokušao objasniti da je gubitnik

15.3.2023.
11:40

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon uvjerljive 7-0 pobjede na svom Etihadu protiv Leipziga, a zvijezda večeri bio je Erling Haaland koji je postigao pet golova.

NORVEŽANIN GA UNIŠTIO /

Legendarni Hrvat secirao borbu Haalanda i Joška: 'Sad su 1:1, a Gvardiolu nije pala cijena. Kad vidimo tko je najskuplji stoper....'

Prvi susret osmine finala, kada je Leipzig bio domaćin, završio je 1-1, a sva neizvjesnost oko toga tko će proći dalje nestala je u prvom poluvremenu. Vodio je City tada 3-0, a sve je golove postigao Haaland, u 22. iz jedanaesterca, 24. minuti te nadoknadi prvog dijela.

Na samom startu drugog poluvremena City je zabio nova tri gola. Prvo je strijelac bio Ilkay Gundogan u 49. minuti, a potom je nova dva, u 53. i 57., dao Haaland. Sve je okončano golom Kevina De Bruynea u 92. minuti.

Show na presici

Nakon utakmice s Leipzigom i uvjerljive pobjede trener Manchester Cityja Pep Guardiola održao je prilično posebnu press konferenciju. Rekao je da je gubitnik u Ligi prvaka te opisao kako ga je razočarala slavna holivudske glumica Julija Roberts.

""Ja sam gubitnik u Ligi prvaka. Čak i ako je osvojim tri puta zaredom, bit ću gubitnik... Reći ću vam nešto. Imam tri životna uzora: Michaela Jordana, Tigera Woodsa i Juliju Roberts. Julija je došla u Manchester i nije došla posjetiti nas, nego Manchester United", rekao je i dodao:

"To mi je dokaz da i ako osvojim Ligu prvaka, i dalje ću biti gubitnik. Ona je posjetila Manchester prije nekoliko godina, ne u vrijeme Sir Alexa, kada je United osvajao sve, nego u periodu kada smo mi bili uspješniji. I što je napravila? Otišla je na Old Trafford."