RENESANSA U BERGAMU / Pašalićeva Atalanta na vrhu Serie A: Mourinho podivljao na suce i zaradio isključenje

Pogodak odluke zabio je Girogio Scalvini u 35. minuti utakmice na asistenciju Rasmusa Hojlunda.

18.9.2022.
20:29

U susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju u Rimu pobijedila Romu sa 1-0 preuzevši vodstvo na ljestvici Serie A.

IŠAO SE POSTAVITI /

Pogledajte kako je bivši igrač Barcelone dobio crveni karton već u devetoj sekundi utakmice

Bio je to jedini udarac u okvir gostujućeg sastava, dok je Roma prema vratima momčadi iz Bergama uputila 21 udarac pri čemu šest u okvir gola.

Pašalić više od 15 minuta

U 57. minuti sudac Daniele Chiffi je isključio domaćeg trenera Josea Mourinha zbog stalnih prigovora. Za goste je do 74. minute igrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Atalanta je ovom pobjedom preuzela vrh ljestvice sa 17 bodova, Udinese je drugi sa 16, dok Napoli, Milan i Lazio imaju po 14 bodova. Roma je šesta sa 13 bodova.

Milan i Napoli većeras još imaju međusobni ogled na San Siru.