ZNAJU I ZA BOLJE DANE / Hajdukov krvnik remizirao sa Sevillom našeg Ivana Rakitića i sada su u baš velikoj krizi

Sevilla je i dalje prilično nisko, tek je na 15. mjestu

18.9.2022.
18:36

Nogometaši Villarreala i Seville odigrali su u Valenciji 1-1 u utakmici 6. kola španjolske La Lige čime su gosti iz Andaluzije i dalje ostali samo na jednoj ligaškoj pobjedi u sezoni.

PLJUŠTE POHVALE /

Legenda Villarreala usporedila atmosfere s kultnog Anfielda i Poljuda: 'Bolja je atmosfera gdje igra Hajduk'

Već u osmoj minuti Sevilla je povela golom Olivera Torresa, a domaćin je naknadnu inicijativu materijalizirao kada je Alex Baena pogodio u 51. minuti za 1-1.

Do kraja utakmice su obje momčadi imale dovoljan broj odličnih prilika i mogle su osvojiti i preostala dva boda, no završilo je s po jednim golom u svakoj mreži.

'Raketa' sjedio na klupi

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić ostao je na gostujućoj klupi za pričuve kroz cijelu utakmicu.

Villarreal je tako i dalje na šestom mjestu ljestvice, dok je Sevilla i dalje prilično nisko, tek je na 15. mjestu.