IŠAO SE POSTAVITI / Pogledajte kako je bivši igrač Barcelone dobio crveni karton već u devetoj sekundi utakmice

Snage su se izjednačile nakon sat vremena igre

18.9.2022.
18:14

Već četvrti poraz u sezoni upisala je Nica koja je ovaj put poražena na domaćem terenu od Angersa 1-0.

HRVATI PODIJELILI BODOVE /

Majerov Rennes prekinuo Tudorovu seriju, ali on je zasjeo na prvo mjesto francuske lige

U prvoj minuti susreta Nica je ostala s igračem manje nakon isključena Jean Clair Todiba.

Stroga odluka

Incident se dogodio nakon samo devet sekundi igre, a sudac je bio strog i neumoljiv.

Igrača više gosti su naplatili u 43. minuti kada je Bentaleb zabio jedini pogodak na susretu.

Snage su se izjednačile nakon sat vremena igre, tada je kod gostiju pocrvenio Boufal, ali Nica nije imala snage do kraja doći barem do boda.