OVU OBRANU NAVASA NE ŽELITE PROPUSTITI: / Više puta pogledajte paradu Realovog vratara kojom je u očaj bacio Higuaina

Nogometaši Juventusa i Torina susreli su se u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka

3.4.2018.
21:21
Screenshot

Juventus i Real Madrid započeli su u 20:45 sati prvi četvrtfinalni susret ovosezonskog izdanja Lige prvaka, a krenuo je on neželjenim smjerom za domaćina u Torinu već u trećoj minuti ogleda kada je Cristiano Ronaldo zabljesnuo novim golom i novim rekordnim ostvranjem.

SAVRŠENA VEČER REAL MADRIDA: /

Zidaneova momčad projurila kroz Torino, čudesni Ronaldo zabio škaricama

Priliku izjednačiti imao je koju minutu kasnije Gonzalo Higuain. Argentinac se vrlo dobro snašao u gužvi u kaznenom prostoru madridske momčadi, uputio i konkretan, dobar pokušaj no parada Keylora Navasa nešto je što se mora pogledati više puta.