PRIPREME ZA HNL /

Osijek i Lokomotiva bez pobjede protiv većini nepoznatih momčadi iz Mađarske i Bugarske

Pripreme u punom jeku

7.7.2024.
22:06
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka i Lokomotive ove nedjelje ostali su bez pobjeda u pripremnim utakmicama za novu sezonu. Osječani su remizirali protiv osvajača drugog ranga mađarskog nogometa, dok su Lokosi neriješen rezultat ostvarili protiv bugarskog prvoligaša.

SKUPOCJENO POJAČANJE /

Bayern 'šopingira' u Londonu, Francuza platili 60 milijuna eura

Osijek je protiv Nyiregyhaze poveo u 10. minuti preko Jugovića, a na 1-1 poravnao je Greso u 59. minuti. Omerović je Bijelo-plave ponovno doveo u vodstvo u 65. minuti, ali konačnih 2-2 postavio je Beke pred sam kraj susreta u 87. minuti.

Zaigrao Dinamov stoper

Lokomotiva je protiv Hebara iz Paradzhika odigrala 1-1. Kukavica je zabio za Zagrepčane u 30. minuti, a da Bugari ostanu neporaženi pobrinuo se Hamdijev pogotkom u 65. minuti.

Za Lokomotivu je drugo poluvrijeme odigrao Moreno Živković koji je stigao na posudbu iz Dinama.