ODLIČNA UTAKMICA S PET GOLOVA U ZAPREŠIĆU: / Inter uzeo bodove lokosima, Mlinar zaradio crveni

Odlična utakmica u Zaprešiću

6.4.2019.
17:56
PIXSELL

U prvom susretu 28. kola Prve HNL u subotu u Zaprešiću su nogometaši Intera svladali Lokomotivu s 3-2 (1-2).

Već u 6. minuti gosti su poveli golom Kristijana Jakića, da bi samo četiri minute kasnije Inter izjednačio preko Rusa Serder Serderov. Na samom kraju prvog dijela igrač Lokomotive Luka Ivanušec pobrinuo se za potez utakmice predivnim golom s 20-tak metara. No, u drugom dijelu Inter je preokrenuo i pogocima Karla Muhara i Igora Postonjskog došao do vrijedne pobjede u borbi za ostanak.

Lokomotiva je ostala četvrta s 44 boda, a Inter je sedmi s 27 bodova. Pred 500 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešića sudio je Vidulin iz Kanfanara.

Strijelci: 0-1 Jakić (6), 1-1 Serderov (10), 1-2 Ivanušec (45+2), 2-2 Muhar (73), 3-2 Postonjski (85pen)

Crveni karton: Mlinar (Lok, 85)