OGLAS

NOVA FANTASTIČNA UTAKMICA ANTE REBIĆA: / Zabio je tri pogotka u 12 minuta, a jedan je i namjestio

Rebić je izašao iz igre u 80. minuti, kad ga je zamijenio Mario Mandžukić

12.5.2021.
22:35

Bez Zlatana Ibrahimovića u sastavu Milan je u večerašnjoj utakmici talijanskog prvenstva oduševio na gostovanju kod Torina. Rossoneri su domaćinima utrpali sedam komada bez da su ijedan primili, a sjajnu utakmicu na poziciji centralnog napadača odigrao je Ante Rebić.

Rebić se baš raspištoljio u drugom dijelu utakmice. Najprije je u 62. minuti u kontri asistirao Theu Hernandezu za pogodak za 4:0, a onda se i on malo odlučio zabijati.

ŠTO OVO RADI BROZOVIĆ NAKON ŠTO JE ZABIO GOL? /

Vatreni je proslavom gola izazvao brojne reakcije

Brzi hat-trick

Rebić je najprije u 67. minuti zakucao Krunićevu asistenciju u mrežu. Taj pogodak pogledajte OVDJE. Zatim je Rebić u 72. minuti zabio svoj drugi pogodak na utakmici. Pogledajte ga OVDJE.

U 79. minuti opet je Krunić asistent, a Rebić egzekutor za brzi hat-trick. Njegov treći gol pogledajte OVDJE.

Rebić je izašao iz igre u 80. minuti, kad ga je zamijenio Mario Mandžukić.