LIGA NACIJA /

Njemačka uzela bodove raspjevanoj Zenici, Nizozemska s igračem manje tek do remija u Mađarskoj

Van Dijk je dobio dva žuta u dvije minute, no Nizozemska je nekoliko minuta nakon toga uspjela izjednačiti

11.10.2024.
23:08

Nogometaši Njemačke zadržali su prvo mjesto u skupini 3A Lige nacija 2-1 (2-0) gostujućom pobjedom protiv Bosne i Hercegovine u Zenici.

KALKULACIJE U21 /

Odluka pada u zadnjem kolu: Evo što Hrvatskoj treba za plasman na Europsko prvenstvo

Njemačka je u drugom dijelu prvog poluvremena povela sa 2-0 s dva gola Undava (30, 36) te je još tri puta tresla mrežu domaćina, ali ti pogoci su poništavani zbog zaleđa da bi veteran Džeko (69) udarcem glavom vratio nadu selekciji BiH, no na kraju to nije bilo dovoljno za pozitivan ishod.

U drugom susretu ove skupine Mađarska i Nizozemska su u Budimpešti igrale 1-1 (1-0). Domaći su poveli preko Sallaija (32), a izjednačio je Dumfries (83).

Nakon tri kola Njemačka je na vrhu sa sedam bodova, druga Nizozemska ima pet, treća Mađarska dva, a četvrta BiH jedan.

POGLEDAJTE VIDEO: Svi Vatreni s popisa odradili su posljednji trening: Škotska stiže bez čak 12 igrača