MODRIĆ OSTAVIO SVE U ČUDU, POGLEDAJTE KOJOM JE BRZINOM JURIO U 96. MINUTI: / 'Kako je to uspio. Pa ima 34 godine i igrao je cijelu utakmicu'

Hrvat je sve oduševio potezom iz sudačke nadoknade

5.1.2020.
10:55

U 19. kolu Primere Real Madrid je u subotu u gostima pobijedio Getafe s 3-0, a najbolji hrvatski nogometaš LukaModrić bio je strijelac trećeg pogotkau sudačkoj nadoknadi (90+6). Time je Real privremeno preuzeo prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

MODRIĆ SE OGLASIO NAKON GOLA: /

Stigla mu čestitka od Ronaldovog prijatelja, navijači u transu: 'Jesi li ti Usain Bolt..."

Real je poveo autogolom vratara Davida Sorie u 35. minuti, a na 2-0 povisio je Raphaël Varane (53). Pobjedu je Real potvrdio iz kontranapada u sudačkoj nadoknadi (90+6), kojeg je u pogodak pretvorio Modrić.

U dobroj formi

"Luka je jako važan igrač za ovu momčad, on je to čitavo vrijeme. Drago mi je zbog njegovog gola, u 96. minuti je istrčao kontranapad zajedno s Valverdeom za taj pogodak. To znači da je u dobroj formi. Modrić je bitan, i to pokazuje. Danas je odigrao veliku utakmicu. Modrić je uvijek Modrić", poručio je Zinedine Zidane poslije susreta.

Hrvatski reprezentativac posebno je ostavio navijače u čudu nakon što je procurilo da je u sudačkoj nadoknadi sprintao vjerojatnih 33,3 km/h. Pogotovo ih je impresioniralo to što je to napravio unatoč otmu što je ušao u 35. godinu života.

DOKAZANO TKO JE NAJBRŽI NOGOMETAŠ /

On 'šiša' čak i velikog Bolta

Također, ne treba zaboraviti spomenuti da je Modrić ove sezone u sjajnog golgeterskoj formi. Već je na brojci od četiri pogotka i pet asistencija u 18 nastupa. Za ilustraciju, lani je u cijeloj sezoni dao toliko golova uz osma asistencija u 46 utakmica, dok je u sezoni nakon koje je osvojio Zlatnu loptu dao dva pogotka i namjestio ih osam u 43 nastupa u klupskom dresu.