NIJE MU DUGO TREBALO: / Zabio u debiju i oduševio Mourinha

U prvoj utakmici za Chelsea, bivši Barcelonin napadač Pedro se odmah upisao u strijelce, a "bluesi" su u 3. kolu Premier lige upisali prvu pobjedu, na gostovanju kod West Bromwicha s 3:2.

23.8.2015.
16:48

Pedro je s momčadi trenirao tek dva dana, što je bilo dovoljno Joseu Mourinhu da ga do prve minute ubaci u sastav za dvoboju protiv WBA. Španjolski napadač "kumovao" je i kod drugog pogotka, sjajno je centrirao Diegu Costi koji je udvostručio prednost u 30. minuti.

Courtois obranio jedanaesterac

Prije toga, Morisson je imao najbolju priliku, ali mu je Courtois u 14. minuti obranio udarac s bijele točke.

Uspjeli su domaćini smanjiti prednost, za promašaj s bijele točke iskupio se Morisson u 36. minuti. Do poluvremena je Chelsea vodio 3:1, Diego Costa bio je asistent za Azpilicuetu.

Domaćini su uspjeli još jednom smanjiti prednost gostiju koji su od 54. minute ostali s igračem manje jer je isključen John Terry. Morisson je postao dvostruki strijelac, u 60. minuti u Courtoisovu mrežu pospremio je ubacivanje McManamana.

No, priča dana je ipak Pedro, koji se sjajno uklopio u Mourinhov stroj...