PODIJELIO DOJMOVE / Nigerijski stoper se oglasio nakon što je odigrao desetak minuta za Hajduk, evo kakvu je poruku poslao

Awaziem je u Hajduk stigao ovoga tjedna iz portugalske Boaviste na jednogodišnju posudbu

6.8.2022.
14:54
Miroslav Lelas/PIXSELL

U prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige Hajduk je u četvrtak pred 33.000 gledatelja na Poljudu pobijedio portugalsku Vitoriju Guimaraes s 3-1 nakon što su gosti poveli.

IVICA ŠURJAK /

'Ovakav Hajduk sigurno može osvojiti toliko željeni naslov. Bijeli prolaze Vitoriju, očigledno su bolji. Nema straha'

Iako je Hajduk bio bolja momčad većim dijelom utakmice, Portugalci su poveli u 61. minuti pogotkom Miguela Mage. U 67. minuti Splićani su uspjeli izjednačiti, kad je Marko Livaja pogodio vratnicu, a na odbijenu loptu natrčao Emir Sahiti i poslao ju u mrežu. U 75. minuti su Splićani došli do vodstva, a za 2-1 je pogodio Dario Melnjak. Potpuni preokret Hajduku je donio Filip Krovinović golom u 87. minuti.

U završnici utakmice, točnije u 82. minuti, u igru je ušao nigerijski stoper Chidozie Awaziem, koji je na Poljud stigao ovoga tjedna na posudbu iz portugalske Boaviste.

Awaziem je tako odigrao desetak minuta za svoju novu ekipu, a dan nakon utakmice se obratio fanovima na Instagramu i nije skrivao da je oduševljen.

"Kakva noć. Perfektan početak", napisao je uz fotografije s utakmice Awaziem.