PRAVI ŠOU / Nevjerojatan preokret Solina kod Kustošije: Zablistao hajdukovac s dvojnom registracijom

18.11.2022.
16:18

U prvom susretu 15. kola Prve NL nogometaši Solina su režirali nevjerojatan preokret te su u gostima pobijedili Kustošiju 3-2.

Domaći sastav je vodio 2-0 nakon što je dva pogotka postigao Fran Vukelić, u 3. i 47. minuti iz jedanaesterca. No, Solinjani se nisu zbog toga predali te je prvo Rokas Pukštas smanjio u 54. minuti dok se kulminacija utakmice dogodila u sudačkoj nadoknadi.

U 92. minuti je Silvanus Nimely izjednačio na 2-2, a u 94. je Pukštas postigao svoj drugi pogodak na susretu za veliki obrat i 3-2 Solina.

Na ljestvici je vodeći Rudeš s 29 bodova, a slijede Cibalia i Solin s 24 te Vukovar 1991 i Dugopolje koji imaju po 22 boda. Kustošija je na sedmom mjestu te ima 17 bodova.