DANCI VODE U KOPENHAGENU / Nevjerojatan početak važne utakmice za Hrvatsku, kapetan Modrić kirurški precizno zabio, domaći se vratili

Baumgartner je nakon fantastične lopte kapetana Davida Alabe imao priliku za povisiti prednost

25.9.2022.
21:20
Pixsell/Igor Soban

Hrvatska trenutno igra posljednju utakmicu u skupinama Lige nacija. Vatreni gostuju u Beču, gdje protiv domaće Austrije pokušava doći do pobjede i tako osigurati prvo mjesto na ljestvici kao i final four Lige nacija.

AUSTRIJA - HRVATSKA 1:3 /

Briljantni Vatreni u tri minute riješili Austrijance i izborili final four: Livaja i Lovren 'zapalili' 20 tisuća Hrvata

Početak susreta je bio furiozan, na prekrasnu asistenciju Nikole Vlašića, kirurški je precizan bio kapetan Luka Modrić u 6. minuti.

Već za samo tri minute, domaćini su izjednačili preko Baumgartnera nakon pogreške Josipa Stanišića koji nije izbacio loptu iz opasne zone.

Broz morao napustiti travnjak

U 16. minuti je Marcelo Brozović legnuo na travnjak, a umjesto njega je ušao Lovro Majer koji će zauzeti mjesto desetke, a leđa mu čuvaju Modrić i Kovačić.

24. minuta je donijela novi šok za Vatrene, Baumgartner je nakon fantastične lopte kapetana Davida Alabe imao priliku za povisiti prednost, ali otišlo je pored vratnice.

U nastavku nas sigurno očekuju dodatne zanimljivosti... Danska nažalost vodi 1:0 protiv Francuske i trenutno je prva u grupi.