NE MOŽE BIZARNIJE: / Suigrač gurnuo Modrića, sudac pokazao na bijelu točku, Vatreni oduševio škaricama

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić započeo je susret osmine finala Kupa kralja između Real Madrida i Seville na Santiago Bernabeu.

4.1.2017.
22:25
Screenshot

Madriđani su poluvrijeme završili s prednošću od 3:0. James Rodriguez zabio je 11. minuti, Varane je povećao u 29. da bi Kolumbijac u 44. realizirao udarac s bijele točke.

REAL I SUDAC UNIŠTILI SEVILLU: /

Modrić iznudio penal, Kolumbijac zaradio ovacije

Upravo se taj kazneni udarac našao pod povećalom. Naime, Marco Asensio ubacio je s desne strane u 16-erac gdje su se nalazili James i Modrić.

Kolumbijac je, kako se čini, gurnuo Modrića s leđa, nakon čega je Vatreni završio na travnjaku, a sudac je na iznenađenje gostiju dosudio jedanaesterac!

Imao je veznjak, inače, nevjerojatnu priliku protiv Seville kada su ga u 15. minuti centimetri dijelili od prekrasnog gola.

Carvajal je centrirao s desne strane, a Modrić je tuako škaricama s 11 metara.