SRAMOTNO / Prije utakmice protiv Napolija navijači Barcelone vikali Modrićevom suigraču da umre

Vinicius Junior je često meta rasističkih uvreda protivničkh navijača

13.3.2024.
7:18

Nogometaši Barcelone u utorak su se plasirali u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su svladali Napoli s 3-1 (ukupno 4-2).

NAMUČILI SE /

Arsenal u drami jedanaesteraca izbacio Porto

Sve je odlično krenulo za Katalonce, u 15. minuti, Lopez je postigao gol nakon asistencije Raphinhe, a samo dvije minute kasnije, Cancelo je udvostručio vodstvo Barcelone također nakon asistencije Raphinhe. U 30. minuti, bivši dinamovac Amir Rrahmani je zabio za Napoli, smanjivši rezultat na 2-1. U drugom poluvremenu Napolitanci su tražili potpuni povratak u dvomeč, ali nisu uspjeli zabiti, a onda je Lewandowski u 83. minuti potvrdio prolazak Barcelone pogotkom za 3-1.

A prije utakmice došlo je do sramotnog incidenta.

Naime, navijači Barcelone su pred stadionom vrijeđali Viniciusa Juniora, suigrača našeg Luke Modrića i jednu od najvećih zvijezda Reala, koji je u Španjolskoj često meta rasističkih uvreda protivničkh navijača.

"Vinicius, umri", vikali su mu navijači.