NAMUČILI SE / Arsenal u drami jedanaesteraca izbacio Porto

Nakon 90 minuta ukupni je rezultat bio izjednačen, što je značilo da nas očekuje još minimalno 30 minuta igre. Ipak, konačni pobjednik znao se tek nakon raspucavanja s bijele točke.

12.3.2024.
23:56

Arsenal je uspješno nadoknadio rezultatski minus iz prve utakmice i s minimalnih 1-0 bio bolji od Porta. Nakon produžetaka rezultat se nije mijenjao, a pobjednik je odlučen nakon ruleta jedanaesteraca. U sve četiri serije Topnici su bili precizni, a za goste je Wendell pogodio vratnicu, dok je udarac Galena zaustavio Raya i tako odveo klub iz Londona u četvrtfinale Lige prvaka.

PREGRŠT UZBUĐENJA /

Barcelona u izuzetno atraktivnoj utakmici izbacila Napoli iz Lige prvaka

U prvom poluvremenu prvo je prijetio Saka, a dvije dobre prilike imao je i Portov Evanilson. Ipak, u 41. minuti Topnici su poveli nakon lijepe akcije, strijelac je bio Trossard.

Nakon što je završen regularni dio susreta bilo je jasno kako nas očekuje uzbudljivi rasplet situacije na Emiratesu, a u produžecima obje su momčadi pažljivo igrale. Jedinu ozbiljniju priliku imao je Taremi u 101. minuti, a kako se rezultat nije mijenjao odluka je pala nakon raspucavanja s bijele točke.

U sve četiri serije Topnici su bili precizni, a za goste je Wendell pogodio vratnicu, dok je udarac Galena zaustavio Raya i tako odveo klub iz Londona u četvrtfinale Lige prvaka.