PREGRŠT UZBUĐENJA / Barcelona u izuzetno atraktivnoj utakmici izbacila Napoli iz Lige prvaka

Nakon početnog blitzkriega Katalonaca gosti su se vratili u igru pogotkom bivšeg dinamovca, ali na kraju je to ipak bila uvjerljiva pobjeda domaćeg sastava

12.3.2024.
23:18

Nogometaši Barcelone plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su svladali Napoli s 3-1 (ukupno 4-2).

NAKON LIJEPE AKCIJE /

Pogledajte kako je bivši dinamovac zabio Barceloni i vratio svoju momčad u život

Sve je odlično krenulo za Katalonce, u 15. minuti, Lopez je postigao gol nakon asistencije Raphinhe, a samo dvije minute kasnije, Cancelo je udvostručio vodstvo Barcelone također nakon asistencije Raphinhe.

U 30. minuti, bivši dinamovac Amir Rrahmani je zabio za Napoli, smanjivši rezultat na 2-1.

U drugom poluvremenu Napolitanci su tražili potpuni povratak u dvomeč, ali nisu uspjeli zabiti, a onda je Lewandowski u 83. minuti potvrdio prolazak Barcelone pogotkom za 3-1.

Sve pogotke i najzanimljivije trenutke utakmice pogledajte ovdje.