NBA / Najbolja Hezonjina utakmica u dresu Knicksa, Žižiću i Cavaliersima neočekivana pobjeda

Učinak bi zasigurno bio još bolji da je ostao malo duže na parketu

21.3.2019.
8:00
AP Images

Mario Hezonja odigrao je svoju najbolju utakmicu u dresu New York Knicksa. Protiv Utah Jazza Knicksi su visoko poraženi, a Hezonja je napadački bio jako dobar i u tom segmentu pružio velik doprinos.

Hrvatski košarkaš odradio je 26 minuta i za to vrijeme ubacio 23 poena (4/9 za dva, 4/5 za tri, 3/3 slobodna) uz dva skoka. Učinak bi zasigurno bio još bolji da je ostao malo duže na parketu, šuterski je bio raspoložen, ali sve to u konačnici nije previše značilo Kncksima koji su ionako teško poraženi.

Jazzeri su se očekivano pokazali kao prejak protivnik te su već do poluvremena bili u ogromnom zaostatku 74:47. u nastavku susreta bez ikakvih problema održavali su visoku razliku i na kraju upisali pobjedu.