Poslije ovoga nije niti čudo što je Messi plakao poput djeteta
Teški su dani iza vjerojatno najboljeg nogometaša svih vremena
Nogometaši Barcelone doživjeli su šokantan poraz na Anfieldu ovog utorka te su ostali bez finala Lige prvaka. Katalonci su u Liverpool doputovali s tri gola prednosti, ali su na kraju u suzama napustili kutni engleski stadion nakon što su prethodno popili četiri komada.
Poslije utakmice Guardian je objavio da je Messija ovakav rasplet posebno pogodio te da nije mogao prestati plakati u svlačionici. Tri dana kasnije još je jedan detalj procurio na internet.
Englesko finale
Dok je Messi u nevjerici hodao travnjakom sakupljač lopti se sjurio prema njemu, podsjetio ga na rezultat te mu je pokazao srednji prst i tako mu dodatno zagorčao jedan od najtežih dana u karijeri.
Liverpool će tako protivno svim očekivanjima 1. lipnja u Madridu igrati za naslov pobjednika Lige prvaka. Na stadionu Wanda Metropolitano odmjerit će snage s Tottenhamom.
403 Forbidden
EP RUKOMET