Monaco razbio Zvezdu 5:1, treći gol je nevjerojatan

• Monaco razbio Zvezdu 5:1, treći gol je nevjerojatan

Zvezda je potopljena

22.10.2024.
23:04

U trećem kolu Lige prvaka Monaco je na svom terenu s uvjerljivih 5:1 svladao Crvenu Zvezdu. Zvezda je time pala na posljednje mjesto u Ligi prvaka. Srpski prvak u tri utakmice ima i tri poraza uz gol-razliku od -9, najgoru od svih momčadi bez bodova. Nula bodova zasad imaju još Leipzig, Sturm, Slovan Bratislava, Young Boys i RB Salzburg.

PLAVI U LIGI PRVAKA /

Bjelica protiv Salzburga neće biti na klupi Dinama: 'To neće biti nikakav problem'

Monaco je poveo u 20. minuti golom Japanca Minamina, a Zvezda je izjednačila sedam minuta kasnije iz kaznenog udarca koji je realizirao bivši igrač Gorice Cherif Ndiaye. Monaco je u vodtsvo vratio Breel Embolo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Na 3:1 povisio je Wilfried Singo u 54. minuti sjajnim pogotkom s više od 30 metara. Branič iz Obale Bjelokosti lansirao je pravu raketu prema golu Zvezde, a ona je sletjela u njegovom gornjem desnom kutu. Konačnih 5:1 za Monaco postavili su Minamimo u 70. minuti, svojim drugim pogotkom, te Akliouche u sudačkoj nadoknadi.

U drugoj utakmici koja je počela u 18:45 Milan je na San Siru svladao Club Brugge s 3:1. Za Milan su zabijali Pulišić i dva puta Reijnders, a za goste je zabio Sabbe.