MONACO PONOVNO ISPRED PSG-A: / Danijel Subašić iskazao se obranama

Nogometaši Monaca svladali su Touolouse sa 3-1 u prvoj utakmici subotnjeg programa 35. kola francuskog prvenstva, iako je gostujuća momčad prva stigla do pogotka.

29.4.2017.
19:42
AFP, VALERY HACHE

Postigao ga je Toivonen na početku drugog poluvremena, ali samo tri minute poslije Glik je izjednačio, a tada je proradio jedan od najboljih napada u Europi. Mbappe je donio Monacu prednost od 2-1 u 64. minuti, a pobjedu je potvrdio Lemar u 75. minuti. Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić ponovno se u nekoliko navrata iskazao obranama kad su gosti zaprijetili.

Monaco je opet tri boda ispred PSG-a s istim brojem utakmica. Parižani se u nedjelju ponovno mogu izjednačiti, ako pobijede na gostovanju Nici. U subotu je na rasporedu još pet utakmica: Bastia - Rennes, Guingamp - St. Etienne, Metz - Nancy, Montpellier - Lille i Nantes - Lorient.

Francuska - 35. kolo Monaco - Toulouse 3-1 (Glik 49, Mbappe 64, Lemar 75 / Toivonen 46)

Bastia - Rennes (sub, 20.00) Guingamp - St. Etienne (sub, 20.00) Metz - Nancy (sub, 20.00) Montpellier - Lille (sub, 20.00) Nantes - Lorient (sub, 20.00)

Bit će odigrano u nedjelju: Caen - Marseille (ned, 15.00) Dijon - Bordeaux (ned, 17.00) Nice - PSG (ned, 21.00)

Odigrano u petak: Angers - Lyon 1-2