Modrić dobio novog partnera u prvoj postavi Reala

Prema napisima Marce, hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić započet će večerašnju utakmicu 2. kola španjolskog prvenstva u kojoj njegov Real Madrid gostuje kod Granade...

26.8.2013.
12:24

Partner Modriću u središnjici Realovog veznog reda na poziciji defenzivnog veznog bit će Brazilac Casemiro, koji bi trebao dobiti priliku od prve minute ponajprije zahvaljujući ozljedama Xabija Alonsa i Samija Khedire.

Casemiro je debitirao već u prvom kolu Primere protiv Betisa, kao zamjena za Khediru u drugom poluvremenu.

Bivšem igraču Sao Paula glavna će uloga biti omogućiti Modriću, te Iscu i Mesutu Özilu više slobode u napadu.

Modrić je pak pod vodstvom novog trenera Carla Ancelottija započeo i prvu ovosezonsku Realovu utakmicu u Primeri protiv Betisa, te je odigrao svih 90 minuta.

Real je prošle sezone iznenađujuće poražen na gostovanju kod Granade autogolom Cristiana Ronalda s 1:0.