MOĆNI CITY PROSUO BODOVE KOD BURNLEYJA: / Pep ostao u nevjerici nakon šokantnog promašaja engleske zvijezde

Ovaj susret obilježio je i promašaj sezone Raheema Sterlinga.

3.2.2018.
15:38
AFP, PASCAL GUYOT

Vodeća momčad engleskog prvenstva Manchester City nije uspio doći do nove pobjede. U 26. kolu gostovali su kod Burnleya, a domaćini su se pokazali dosta žilavim suparnikom te su odolijevali silnim napadima momčad Pepa Guardiole i stigli do remija 1:1.

Ederson spašavao

City je imao preko 70 posto posjeda lopte, no Burnley nije bio toliko inferioran. Ederson je dva puta sjajnim reakcijama sačuvao prednost koju im je donio Danilo golčinom u prvom poluvremenu.

Ovaj susret obilježio je i promašaj sezone u liku i djelu Raheema Sterlinga. S dva metra nije uspio pogoditi praznu mrežu. Na kraju je Gudmundsson zabio u 82. minuti i donio bod domaćinu.

Ovo je bila tek četvrta prvenstvena utakmica u kojo City nije uspio osvojiti sva tri boda, a prva u kojoj nisu slavili nakon što su poveli.