MLADI MODRI U FINALU S BAYERNOM: / Dinamo na krilima Marina stigao do senzacionalnog uspjeha u Engleskoj

Termin finalne utakmice bit će određen naknadno

10.4.2019.
23:51
Screenshot

Mlada zvijezda Modrih AntonioMarin bio trostruki asistent u Dinamovoj pobjedi protiv Southamptona u polufinalu 'neslužbene Lige prvaka mladih', Premier League International Cupa. U finalu ih sada čeka Bayern.

Southampton je, objavili su na službenoj klupskoj stranici, gotovo sat vremena igrao s desetoricom nakon što je Harry Hamblin u 36. minuti dobio izravan crveni karton nakon starta na Marku Gjiri na sredini igrališta. Od tog trenutka bio je na meti domaćih navijača, ali im je odgovorio kada se provukao između trojice suparničkih braniča i zabio gol za vodstvo 2:1.

Pogodak Šipoša

Dinamo je prvi pogodak postigao u 10. minuti. Marin je povukao napad po lijevoj strani i pored dvojice čuvara spretno zavrnuo u sredinu gdje je Leon Šipoš sa sedam metara vješto skrenuo loptu u suprotni donji kut.

Gosti su ubrzo izjednačili nakon što je Will Smallbone u 23. minuti ubacio s lijeve strane, a Hamblin glavom sa sedam metara pogodio za izjednačenje. Petar Čuić zabiio je za konačnih u 82. minuti. Marin je utrčao u kazneni prostor i efektno poslao paralelu Čuiću koji je sa sedam metara bez poteškoća zabio treći Dinamov gol.