OSTALI PRAZNIH RUKU / Milan bez Rebića senzacionalno izgubio, pogledajte golčinu koja je Rossonerima uništila snove

Milana je ostao drugi na ljestvici, s 32 boda koliko ima i vodeći Napoli

28.11.2021.
17:55
Screenshot

Nogometaši Milana doživjeli su neugodan domaći poraz od Sassuola (1-3) u 14. kolu Talijanske lige.

NERAZZURRI NA MILIMETAR DO SAMOG VRHA /

Inter nastavio sjajan niz: Brozović i Perišić briljirali u novoj pobjedi talijanskog prvaka

AC Milanu je to drugi uzastopni poraz Serie A, iako na početku ništa nije nagoviještavalo takav ishod.

U 21. minuti kapetan Alessio Romagnoli je zabio glavom nakon kornera, no žilavi Sassuolo, koji je prošlog mjeseca pobijedio Juventus na gostovanju, preokrenuo je do poluvremena golom Gianluce Scamacce i nesretnim autogolom Simona Kjaera.

Samacca je u 24. minuti izjednačio prekrasnim golom s preko 20 metara. Riječ je o jednom od najljepših pogodaka u Seriji A i golčini koja će se dugo vrtiti po TV špicama.

Pogodak možete vidjeti OVDJE.

Čak i sa Zlatanom Ibrahimovićem u napadu, Milan se mučio s odgovorom, da bi Domenico Berardi sjajnim solo-prodorom u 66. minuti zapečatio potpuno zasluženu pobjedu Sassuola.

Crveni karton Romagnolija u 77. minuti prekinuo je sva nadanja Milana, koji je ostao drugi na ljestvici, s 32 boda koliko ima i vodeći Napoli.