MORAL MU JE JOŠ UVIJEK VISOK: / Marko Pjaca poslao poruku hajdukovcima

Rijeka je jučer svladala Dinamo u 14. kolu prve hrvatske nogometne lige rezultatom 2:1 i tako prekinula trogodišnji post bez domaćih pobjeda u ligaškim susretima protiv Dinama.

26.10.2015.
15:12
PIXSELL, Slavko Midzor

Dinamo je, pak, izgubio prvu ligaški sraz nakon dugih 50 utakmica. isključenje zbog udaranja glavom u prvom poluvremenu usmjerilo je vodu na mlin riječkog sastava. Na kraju Bijeli s Kantride slave veliku pobjedu, a dinamovci tuguju. Tim više, jer su sada porazom pali na treće mjesto ljestvice i u leđa gledaju drugoplasiranoj Rijeci i lideru prvenstva Hajduku.

GLUPOST GA SAD MOŽE SKUPO KOŠTATI: /

Evo koju kaznu može dobiti Taravel zbog udaranja Vešovića

a jedan je od igrača u kojeg trener Zoran Mamić ima veliko povjerenje. Hrvatski reprezentativac najbolji je igrač Modrih, ali protiv Rijeke nije puno toga pokazao. Zato je i zamijenjen u drugom poluvremenu Soudanijem. Iako je poraz uzdrmao mir u svlačionici hrvatskog prvaka, Pjaca putem Facebooka hrabri simpatizere Dinama, a nesvjesno je i poslao sportsku poruku hajdukovcima koji sad zasluženo uživaju na prvom mjestu ljestvice.

Ne brinite se, uskoro se vraćamo na vrh!'

Modri na gostovanjima love povratak na pobjedničke staze

Dinamu slijede tri gostovanja. Mladost Ždralovi u Kupu, Split u prvenstvu i ono najbitnije, Olympiakos u Ligi prvaka sljedeće srijede. Kako sad stvari stoje, Olympiakos će za Dinamo biti veliki, možda i preveliki izazov. Grčki prvak trenutno igra u odličnoj formi, u prvenstvu imaju maksimalnih 24 boda nakon osam odigranih kola i s puno samopouzdanja dočekat će sraz protiv Dinama.