MANDŽUKIĆ GURA JUVE PREMA NASLOVU: / Vatreni zabio Sampdoriji, pogledajte kako je matirao Viviana

Nogometaši Juventusa u nedjelju u 18 sati ugostili su Sampdoriju.

15.4.2018.
18:50
Screenshot

Aktualni talijanski prvak sve je bliže obrani naslova prvaka nakon što su u Torinu slavili 3:0 protiv Sampdorije u 32. kolu Serie A čime su pobjegli Napoliju na šest bodova prednosti.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zaigrao je od prve minute. Na tome se treneru odužio u posljednjoj minuti prvog dijela kada je zabio vodeći pogodak nakon asistencije Douglasa Coste. To je Brazilcu bila prva od tri u ovom susretu. Jer, u 60. je namjestio gol Benediktu Howedesu, a u 75. Samiju Khediri.

Ranije je u derbiju kola Milan na San Siru protiv Napolija odigrao 0-0, ali gosti su u sudačkoj nadoknadi (90+2) mogli doći do pobjede. No, udarac Arkadiusza Milika sa sedam metara čudesno je obranio vratar Milana Gianluigi Donnarumma. Na taj način Napoli je znatno umanjio šanse u borbi za naslov.