Zanimljiva odluka / Makedonski reprezentativci kao nagradu za pobjedu dobili... diplomatske putovnice?

Nogometaši Makedonije u nedjelju putuju u Porto gdje će s Portugalom u utorak igrati za nastup na Svjetskom prvenstvu.

26.3.2022.
22:00

Ministar vanjskih poslova Sjeverne Makedonije Bujar Osmani uručio je danas diplomatske putovnice izborniku nogometne reprezentacije Blagoju Milevskom i reprezentativcima Aleksandru Trajkovskom i Enisu Bardiju, tvrde makedonski mediji.

"Pobijedili ste nogometne velesile poput Njemačke i Italije, te vi niste samo nogometaši već i sportski diplomati i veleposlanici Makedonije. Zato vam dajemo diplomatske putovnice za vaša česta putovanja", rekao je Osmani na prijamu u Ministarstvu vanjskih poslova.

Prijateljski susret /

Kakva šteta: Hrvatska odigrala neriješeno sa Slovenijom nakon primljenog gola u 90. minuti

U polufinalu doigravanja za SP 2022 u četvrtak je nogometna reprezentacija Sjeverne Makedonije pobijedila u Palermu europskog prvaka Italiju s 1-0, a pogodak je postigao Trajkovski u drugoj minuti sudačke nadoknade.