MAESTRALANI POTEZI: / Pogledajte fenomenalne golčine koje su bacile Romine navijače u trans

Nogometaši Rome sastali su se u četvrtak navečer sa Sampdorijom u osmini finala talijanskog Kupa.

19.1.2017.
22:26
Screenshot

Rimljane je u vodstvo u 39. minuti prekrasnim pogotkom doveo Radja Nainggolan. Belgijski internacionalac ispalio je projektil nakon pogreške gostujućeg braniča. S 20-ak metara neobranjivo je opalio volejem iz prve za delirij na tribinama.

To mu je bio treći gol u posljednje četiri utakmice.

Na 2:0 povisio je potom Edin Džeko (48') na asistenciju El Shaarawyja:

Da bi se Egipćanin potom i sam upisao u strijelce (61'). Također na spektakularan način:

Konačnih 4:0 postavio je strijelac prvog gola Radja Nainggolan u posljednjoj minuti utakmice.

Za goste je do 62. minute, inače, igrao hrvatski nogometaš Ante Budimir.

Roma će u četvrtfinalu igrati protiv Cesene koja je jedini drugoligaš koji se ugurao među četvrtfinaliste ovosezonskog izdanja talijanskog Kupa.

Preostali parovi četvrtfinala su Inter - Lazio, Juventus - Milan, te Napoli - Fiorentina.