Hrvatski maestro /

Luka Modrić zabio najbolji pogodak sezone: Maestralna utakmica hrvatskog kapetana

U drugom dijelu su Benzema (76) i Asensio (79) potvrdili pobjedu Reala, a Modrić je u 82. minuti ispraćen ovacijama s terena.

6.3.2022.
12:09

Nogometaši Reala svladali su u 27. kolu Primere u Madridu Real Sociedad s 4-1, a gol i asistenciju imao je kapetan hrvatske nogometne reprezentacije, Luka Modrić.

Gosti iz San Sebastiana došli su do vodstva u desetoj minuti pogotkom iz jedanaesterca, kojeg je realizirao španjoski reprezentativac Mikel Oyarzabal.

No, u zadnjih pet minuta poluvremena uslijedio je preokret, kojeg je inicirao Modrić. Prvo je asistirao u 40. minuti Francuzu Edoardu Camavingi za izjednačenje, a potom  je u 43. dalekometnim udarcem lijevom nogom u rašlje doveo Real u vodstvo.

U drugom dijelu su Karim Benzema (76) i Marco Asensio (79) potvrdili pobjedu Reala, a Modrić je u 82. minuti ispraćen ovacijama s terena. Real vodi s 63 boda i povećao je svoju prednost ispred Seville, koja ima 55 bodova.

Nevjerojatni pogodak Luke Modriće pogledajte OVDJE.