JAVIO SE LUKA / Osvrnuo se na veliku pobjedu Reala: 'Ponosan sam na svoj Madrid'

Real Madrid našeg Luke Modrića slavio je u El Clasicu protiv najvećih rivala, Barcelone, rezultatom 3:2. Sjajnu utakmicu odigrao je Modrić koji je u 82. minuti napustio teren

13.1.2022.
11:13

Real Madrid je nakon produžetaka slavio protiv Barcelone u prvom ovogodišnjem El Clasicu u sklopu polufinala španjolskog Superkupa.

Utakmica se igrala u Rijadu na stadionu KingFahd te su Madriđani slavili rezultatom 3:2. Barcelona se u dva navrata uspjevala vratiti u utakmicu, a u posljednjim minutama produžetaka, Ansu Fati je zamalo zabio škaricama za izjednačenje, ali je Real na kraju ipak slavio.

Kraljevi su poveli u 25. minuti preko Viniciusa, a prvo izjednačenje Barceloni sretnim pogotkom donosi Luuk de Jong u 41. minuti. Real je ponovno poveo preko Benzeme u 72. minuti, a produžetke Barceloni donosi Fati pogotkom sedam minuta prije kraja susreta.

Golijada u Saudijskoj Arabiji

U produžecima je utakmicu riješio Federico Valverde koji je u igru ušao u 82. minuti kada je zamijenio našeg Luku Modrića. Hrvatski kapetan odigrao je sjajnu utakmicu, što je istaknuo i Carlo Ancelotti nakon susreta.

ŠTO OVO TREBA ZNAČITI? /

Ancelotti pohvalio našeg Luku Modrića, ali i otkrio u čemu je Real bolji kada on ne igra

Sada se javio i Modrić koji je na Instagramu prokomentirao pobjedu svoje momčadi u sjajnom El Clasicu. Uz fotografiju sa susreta je napisao:

"Ponosan sam na svoj Madrid. Sad slijedi finale! Idemo!"

Kraljevski klub će se u finalu sastati s boljim iz dvoboja Atletico Madrid i Athletico Bilbao.