LUDO SLAVLJE U SVLAČIONICI: / Ovako su igrači Tottenhama proslavili još jedno čudo u Ligi prvaka

Pojavio se video slavlja igrača Spursa

9.5.2019.
7:18
Screenshot

Još jedno čudo u polufinalu Lige prvaka! Nakon što je Liverpool u srijedu preokrenuo poraz od 3-0 iz prve utakmice u pobjedu 4-0 na Anfieldu (ukupnih 4-3) i plasirao se u svoje deveto finale, drugi engleski klub Tottenham je, nevjerojatnim preokretom od 2-0 do 2-3 u Amsterdamu protiv Ajaxa, i trećim golom Lucasa Moure u 96. minuti, također izborili nastup u Madridu.

TOTTENHAM U FINALU LIGE PRVAKA: /

Ludnica u Amsterdamu, Spursi u zadnjim sekundama zabili za čudesan preokret

Nakon dvoboja su igrači Tottenhama plakali od sreće, slavili na travnjaku, a fešta se prenijela i u svlačionicu gdje je prava ludnica. Na društvenim mrežama pojavio se video slavlja igrača Spursa...

Nogometaši Tottenhama plasirali su se u finale Lige prvaka nakon što su pobijedili Ajax s 3-2. U prvoj utakmici Nizozemci su slavili s 1-0. Pogotke su za Ajax dali Matthijs de Ligt (5) i Hakim Ziyech (36), dok je za Tottenham trostruki strijelac bio Lucas Moura (55, 59, 90+5).

U dramatičnom polufinalu u Amsterdamu gledali smo dva vrlo različita poluvremena - prvo u kojem je dominirao Ajax koji je vodio s ukupnih 3-0 i drugo, u kome se Tottenham s tri gola Moure čudesno vratio i ušao u finale, u kojem ga u Madridu čeka Liverpool.