LUDNICA U DINAMOVOJ SVLAČIONCI: / Oglasio se Dani Olmo, znače li njegove riječi da je donio odluku o budućnosti?

Navijači priželjkuju njegov ostanak barem još jednu godinu

27.8.2019.
23:25
Screenshot

Nogometaši zagrebačkog Dinama po sedmi put izborili su plasman u Ligu prvaka nakon što su u uzvratu posljednjeg kola kvalifikacija odigrali 1-1 kod norveškog prvaka Rosenborga i prošli zahvaljujući pobjedi od 2-0 iz Zagreba.

GOJAK GOLČINOM VRIJEDNOM LIGE PRVAKA UTIŠAO LERKENDAL: /

Majstoriju Dinamovog veznjaka vrijedi vidjeti nekoliko puta

Norvežani su poveli već u 11. minuti golom Davida Akintole, a izjednačio je prekrasnim udarcem Amer Gojak u 71. minuti.

Dinamo je opasno živio na sjeveru Norveške, odigrali su katastrofalno prvo poluvrijeme i kada se očekivala prava drama spas je došao briljantnom potezu i golu Amera Gojaka 19 minuta prije kraja. Rosenborg se potvrdio kao težak protivnik, odlično su odigrali prvi dio, ali su u drugom pali i fizički i psihički, što je hrvatski prvak iskoristio i ostvario plasman u Ligu prvaka.

Društvene mreže

"Misija ispunjena! Ova ekipa je nevjerojatna", poručio je Dani Olmo nakon utakmice putem Instagrama.

Ivan Rakitic of Barcelona Athletic Bilbao v Barcelona, La Liga, Football, Nuevo San Mames Stadium, Spain - 16 Aug 2019, Image: 465784685, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Shutterstock Editorial

"San postaje java. Čestitam cjelokupnom timu na ovom uspjehu, zaslužili smo sve ovo. Hvala dragom Bogu na svemu", napisao je pak Amer Gojak.

"Hebena smo ekipa!"; reakcije je Danijela Zagorca,

"Hvala svima koji vjeruju u nas! Idemo u ligu prvaka!!! Bravo momci i bravo DINAMO"; poruka je Izeta Hajrovića.