VELIKA POBJEDA RENNESA / Lovro Majer oduševio je potezom, pogledajte što je napravio kad je imao čistu priliku za gol

Rennes je sada četvrti na ljestvici sa 34 boda, dok je Bordeaux 17. sa 17

16.1.2022.
16:55

Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer bio je asistent za jedan pogodak u uvjerljivoj 6:0 domaćoj pobjedi Rennesa protiv Bordeauxa u susretu 21. kola francuskog prvenstva.

Majer je u igru ušao u 68. minuti zajedno s Truffertom te je samo dvije minute potom poslužio upravo Trufferta za pogodak za 4:0. Zanimljivo, Majer je mogao komotno pucati, bio je u odličnoj prilici, ali je odlučio dati povratnu loptu i gurnuti suigrača u bolju poziciju. Asistenciju i pogodak možete pogledati OVDJE.

TRENER SVIH TRENERA /

Ćiro Blažević komentirao Đokovićevo ponašanje: 'Ni moja kći se ne želi cijepiti, ne javljam joj se više'

Rennes je odličan četvrti

U prvom poluvremenu mrežu slabih gostiju tresli su Terrier (33') i Bourigeaurd (43'), na 3:0 povisio le Laborde (61'), dok je konačni rezultat s dvva gola u samoj završnici postavio Guirassy (89', 90+2').

Rennes je sada četvrti na ljestvici sa 34 boda, dok je Bordeaux 17. sa 17. Na vrhu je ljestvice francuskog prvenstva je Paris SG sa 50 bodova, 11 više od druge Nice.