ISPISAO POVIJEST / Supertalentirani napadač Hajduka briljira na posudbi, sada je za svoj novi klub zabio četiri gola u 57 minuta

Marin Ljubičić ovoga je ljeta napustio Hajduk i otišao u LASK za koji zabija 'kao na traci'

6.8.2022.
18:05
Milan Sabic/PIXSELL

Dvadesetogodišnji hrvatski napadač Marin Ljubičić igra u nevjerojatnoj formi u dresu austrijskog LASK-a u koji je stigao ovoga ljeta na posudbu iz splitskog Hajduka.

KAKAV MAJSTOR /

Jesu li pogriješili što su ga pustili? Jedan od najvećih hajdučkih talenata briljira na posudbi, zabio u velikom derbiju

Ljubičić je u 3. kolu austrijske Bundeslige zabio tri pogotka u prvom i jedan u drugom poluvremenu utakmice protiv Wolfsbergera. Zatresao je mrežu već u prvoj minuti, točnije u 27. sekundi kada je udarcem glavom matirao protivničkog vratara. Taj je pogodak Sky Sports Austria objavio na svom službenom Twitter profilu, a možete ga pogledati OVDJE.

Na 2:0 je povisio Thomas Goiginger u osmoj minuti, nakon čega je Ljubičić postigao još dva gola. Povisio je na 3:0 u 20., a na 4:0 u 37. minuti utakmice.

Ljubičić je u drugom poluvremenu postigao još jedan pogodak, u 57. minuti zabio je za 5:0, a dvije minute kasnije je zamijenjen. Navijači su ga ispratili ovacijama dok ne napuštao igru.

Ljubičić je do sada za LASK postigao deset pogodaka, a ispisao je i povijest austrijske Bundeslige jer je postao prvi igrač koji je zabio u prve tri utakmice u ligi.

Do kraja susreta Wolfsbwerger je smanjio pogotkom Michela Novaka u 61. minuti i susret je završen rezultatom 5:1 za LASK.