LIVAJA DVOSTRUKI STRIJELAC ZA LAS PALMAS: / Vrsaljkov Atletico Madrid u četvrtfinalu

Nogometaši madridskog Atletica izborili su četvrtfinalnu fazu Kupa kralja unatoč porazu u uzvratnoj utakmici osmine finala protiv Las Palmasa.

10.1.2017.
23:19

Zabio je hrvatski napadač svoj prvi pogodak u ovom natjecanju i peti ovosezonski nakon što se sjurio u kazneni prostor domaćina i silovito opalio prema nemoćnom Miguelu Angelu Moyi, izjednačivši u 57. minuti na 1-1 nakon što je Antoine Griezmann doveo domaćina u vodstvo. Svoj drugi gol Livaja je postigao mnogo lakše u 89. kada je nesmetan mirno iskoristio dodavanje s lijeve strane i pogodio u praznu mrežu.

Poravnao je time stanje na semaforu nakon što je u 61. precizan bio Angel Correa i kad se činilo da će momčadi remijem okončati ogled, za pobjedu Las Palmasa precizan je bio Mateo Ezequiel Garcia.

Livaja je za Las Palmas, baš kao i Šime Vrsaljko za madridski Atletico, odigrao utakmicu u punoj minutaži.

Ostale uzvratne utakmice osmine finala Kupa kralja na rasporedu su u srijedu i četvrtak.