LINEKER POPLJUVAO DODJELU ZLATNE LOPTE: / Objasnio je i tko ju je trebao dobiti umjesto Modrića

Image
Foto: AFP, JUSTIN TALLIS

Engleski komentator odlučio je malo začiniti godinu na izmaku

1.1.2019.
14:25
AFP, JUSTIN TALLIS
Play logo

Bivši engleski nogometaš Gary Lineker u prethodnoj godini briljirao je što se tiče objava na Twitteru. Lineker se često voli oglašavati na društvenim mrežama i kritizirati događanja u svijetu nogometa.

Nije mogao bez tenzija ni na kraju sada već prošle godine, a "glavni junak" njegovog posljednjeg tweeta u 2018. godini bio je Lionel Messi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ponovno podigao tenzije

Play logo

Englez je odlučio godinu završiti s porukom da je Messi izdominirao u 2018. godini i da je najveća nepravda što nije dobio Zlatnu loptu. Linekeru smeta što je Messi bio tek peti u ovom poretku, a statistika jasno pokazuje daje bio ispred svih.

"Vodeći strijelac u najjačim europskim ligama u 2018. godini bio je Messi s 47 golova. Najviše asistencija imao je Messi čak 26. Također, postigao je najviše golova iz slobodnjaka u povijesti liga petice. Peti u izboru za Zlatnu loptu", napisao je Lineker.

Laži sa mnon
Superstar
Život na vagi
90 dana: Životi samaca
Darcey & Stacey
default_cta
Ljubav je na selu
Ekstremne sestre
Ljubav u divljini
Britain's Got Talent
Play logo