BROZOVIĆ NIČIM IZAZVAN UDARIO PO PJANIĆU: / 'Ja nisam kao on, meni ne trebaju penali i pomoć sudaca'

Čini se da se hrvatski i BiH reprezentativac baš i ne trpe

24.9.2018.
16:44
Screenshot

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović pogotkom u sudačkoj nadoknadi utakmice osigurao je minimalni 1-0 (0-0) pobjedu milanskom Interu na gostovanju kod Sampdorije u Đenovi u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Kritizirao igrača Juventusa

Brozović je u četvrtoj minuti nadoknade jakim udarcem sa 12 metara iskosa uspio "probiti" vratara domaćih Audera i donijeti tri boda svojoj momčadi. Marcelo je zabio za pobjedu u 94. minuti, a nakon završetka utakmice, ničim izazvan spomenuo je BiH reprezentativca i veznjaka Juventusa Miralema Pjanića.

"Što se tiče mog gola, nisam ja kao Pjanić. Meni ne treba pomoć sudaca i penali kao njemu", izjavio je Brozović aludirajući na utakmicu Juventusa protiv Valencije u Ligi prvaka u kojoj je Juve slavio 2:0, a Pjanić je zabio oba gola s bijele točke.