MARIO PAŠALIĆ ZABIO CITYJU I POKRVARIO DINAMOVE PLANOVE: / Real u desetak minuta demolirao Galatasaray

Real Madrid - Galatasaray 6:0

Nogometaši Bayerna, Juventusa i PSG-a izborili su osminu finala Lige nakon susreta 4. kola u srijedu.

U skupini A PSG je dva kola prije kraja osigurao osminu finala minimalnom pobjedom (1:0) u Parizu nad Club Bruggesom. Parižani su poveli golom Icardija i očekivala se uvjerljiva pobjeda francuskog prvaka. No, Belgijanci se nisu dali, a u 76. minuti njihov napadač Diagne je promašio kazneni udarac jer je njegov šut s "bijele točke" obranio vratara Navas. Matej Mitrović je ostao na klupi Bruggesa.

[VIDEO] FANTASTIČAN POGODAK VATRENOG VEZNJAKA: /

Pašalić zamalo rasparao mrežu moćnog Manchester Cityja

Real demolirao Turke

Real je na Bernabeu uvjerljivom pobjedom protiv Galatarasaya (6:0) učvrstio drugo mjesto u skupini. Real je već nakon samo 13 minuta vodio s 3:0, uz dva gola Brazilca Rodryga i Ramosa iz penala, a u 45. minuti pogodio je i Benzema, koji je bio strijelac i za 5:0 u 81. minuti. Luka Modrić je ušao u igru u 60. minuti, a u sudačkoj nadoknadi Rodrygo je došao do hat-tricka za konačnih 6:0.

PSG vodi s 12 bodova, Real ima 7, Club Brugges 2, a Galatasaray 1 bod.

Nogometaši Bayerna pobijedili su u 4. kolu skupine B Lige prvaka u Muenchenu pirejski Olimpiacos s 2:0 i dva kola prije kraja osigurali osminu finala, a pogodak za Bavarce polučio je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Samo tri dana nakon otkaza treneru Niki Kovaču, Bavarce je u ovoj utakmici vodio privremeni trener Hans Dieter Flick.

Bayern se jako mučio s tvrdom obranom grčkog prvaka sve do 69. minute kada je ubačaj Comana s desne strane Robert Lewandowski znalački skrenuo u mrežu. Na 2:0 u 89. minuti povećao je Ivan Perišić, koji je samo minutu ranije ušao u igru. Nakon precizne akcije Bayerna lopta je došla do Perišića, koji je s pet metara zakucava u mrežu pirejske momčadi.

Beogradska rapsodija Spursa

U ovoj skupini u Beogradu je Tottenham slavio protiv Zvezde s 4:0 i učvrstio se na drugom mjestu. Bayern je prošao 12 bodova, Tottenham ima 7, Zvezda 3, a Olimpiakos 1 bod.

U skupini D u Moskvi je Juventus golom Douglasa Coste u 93. minuti slavio protiv Lokomotiva s 2:1 i također osigurao plasman u osminu finala. Juventus je poveo već u 4. minuti kada je Ronaldo šutirao iz slobodnog udarca iz velike daljine, vratar domaćih Guilherme propustio je loptu kroz noge, a pogodak je na gol-liniji potvrdio Aaron Ramsey.

U 12. minuti stiglo je izjednačenje kada je Aleksej Mirančuk prvo udarcem glavom pogodio lijevu vratnicu, a potom je ruski napadač odbijenu loptu proslijedio u praznu mrežu. U trećoj minuti sudačke nadoknade torinski sastav je ipak došao do pobjede zahvaljujući sjajnom prodoru i golu Brazilca Douglasa Coste. Iako nije zabio, Cristiano Ronaldu je ovo bila 174. europska klupska utakmica po čemu se po broju nastupa izjednačio s Paolom Maldinijem, a Portugalac sada lovi rekord, koji drži vratar Real Madrida Iker Casillas, koji je odigrao 188 utakmica u Europi nastupajući za Real i Porto. Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu za Lokomotiv.

Atletico je gostovao kod Bayera u Leverkusenu i pobjedom je mogao izboriti osminu finala,ali su colchonerosi neočekivano izgubili s 1-2. Nijemci su poveli u 41. minuti autogolom Thomasa Parteya, a u 55. minuti Voland je povećao na 2-0 za njemačku momčad, koja do večeras nije imali nijedan bod i samo jedan postignuti gol. U 94. minuti je Morata smanjio na 2-1.

Na ljestvici vodi Juventus s 10 bodova, Atletico ima 7, a Lokomotiv i Bayer po 3 boda.

FT Gotove su utakmice

90' Još jedan pogodak Reala i opet je zabio Rodrygo.

87' Eriksen je zabio četvrti gol za Tottenham protiv Zvezde.

84' Real Madrid vodi 5:0. Karim Benzema još se jednom upisao u strijelce. Pogledajte taj gol OVDJE.

82' Dinamo je poveo u Maksimiru nakon što su obje momčadi dobile crvene kartone. Pratite utakmicu u Maksimiru .

79' Manchester City dobio je crveni. Claudio Bravo izletio je sa svojih vrata i prekršajem zaradio izravni crveni karton.

61' Još jedan pogodak Sona i to bi bilo to od te utakmice. Zvezda je definitivno poražena u Beogradu.

57' Son je zabio za Tottenham i to je sad 0:2 za englesku momčad. Pogledajte njegov gol OVDJE.

55' Atletico Madrid tone u Leverkusenu. Volland je zabio za povećanje vodstva Bayera. Poglegajte gol OVDJE.

49' Mario Pašalić zabio je za izjednačenje Atalante protiv Cityja. Pogledajte njegov pogodak OVDJE.

46' Počelo je drugo poluvrijeme. Bacite pogled na fotogaleriju s Maksimira.

HT Gotovo je poluvrijeme na utakmicama Lige prvaka.

45' Real Madrid zabio je još jednom. Rodrygo je upisao asistenciju, a Benzema je ovaj put strijelac. Pogledajte gol OVDJE.

41' Autogol je zabio Thomas Partey i Bayer Leverkusen vodi 1:0. Pogledajte njegov pogodak OVDJE. Kao da se kladio na poraz svoje momčadi.

34' Tottenham je zabio u Beogradu. Lo Celso je strijelac gola kakav se viđa samo na igricama. Pogledajte gol OVDJE.

25' Bruno Petković zabio je za poravnanje Dinama. Pratite utakmicu Dinama .

19' Mauro Icardi zabio je gol za PSG koji vodi protiv Club Bruggea. Odličnu akciju PSG-a pogledajte OVDJE.

11' Još jedan pogodak zabio je Sergio Ramos za Real i miriše to na katastrofu Turaka u Madridu. Majstorski gol pogledajte OVDJE.

9' Nažalost, Dinamo je primio gol na Maksimiru. Pratite Dinamovu utakmicu .

7' Još jedan pogodak Reala. Strijelac je isti - Rodrygo. Pogledajte njegov pogodak OVDJE.

6' Poveo je Manchester City na San Siru. Odgovara to Dinamu jer Atalanta će nakon te utakmice biti bez puno nade za treće mjesto u skupini. Pogledajte njegov pogodak OVDJE.

4' Real Madrid već vodi 1:0. Pogodak je postigao Rodrygo. Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

1' Počele su utakmice.

Osim na Maksimiru koja će večeras kod nas biti u najvećem fokusu, u Ligi prvaka igra se još nekoliko susreta koje vrijedi ispratiti.

Prije svega treba obratiti pozornost na utakmicu Atalante i Manchester Cityja na San Siru. Guardiolina momčad svojom pobjedom u gostima može itakako pomoći Dinamu jer će tako Atalantu zabiti na samo dno ljestvice u skupini.

Luka Modrić i Real Madrid moraju ići po pobjedu da bi s osvojenim bodovima eventualno konkurirati za prvo mjesto u skupini koje će, kako sad stvari stoje, vrlo vjerojatno ugrabiti PSG koji večeras doma dočekuje Club Brugge.

Ligu prvaka uživo pratite na portalu Net.hr.