'KRVNIK HRVATSKE' ZABIO MOŽDA I NAJLJEPŠI POGODAK PRVENSTVA: / Ovako nešto uistinu se rijetko viđa

Primio je loptu Quaresma na rubu šesnaesterca i fantastično pogodio vanjskim dijelom desne noge

25.6.2018.
21:02

"Krvnik Hrvatske" na Euru 2016. godine, čovjek koji je Vatrenima zabio gol u 119. minuti za 1-0 za prolaz u četvrtfinale Ricardo Quaresma, u ponedjeljak je navečer zabio fantastičan gol Iranu u 45. minuti prvog dijela, što je bio prvi gol na utakmici.

UŽIVO, IRAN – PORTUGAL 0-1: ‘Krvnik’ Hrvatske na Euru zabio golčinu i pol, Furija se ekspresno vratila preko Isca

Primio je loptu Quaresma na rubu šesnaesterca i fantastično pogodio vanjskim dijelom desne noge u desne golmanove rašlje. Vratar Irana Amir Abedzadeha ispružio se koliko je dug i širok, ali nije tu mogao ništa.

Već sad Quaresmin gol neki fanovi proglašavaju najljepšim do sad na turniru. Što vi mislite, je li gol Quaresme najljepši do sad na SP-u?