KRAMARIĆ NAPRAVIO SHOW U DERBIJU: / Hrvatski napadač s dva pogotka u 16 minuta predvodio veliki preokret Hoffenheima

Krama je svoj prvi pogodak zabio u 49. minuti i tako pokrenuo preokret

21.4.2021.
22:37

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić praktički je samostalno donio svom Hoffenheimu preokret u utakmici protiv Borussije Monchengladbach.

Nakon što je Borussia u prvom dijelu zabila dva pogotka, u drugom je bilo vrijeme da na scenu stupi Andrej Kramarić.

Krama je svoj prvi pogodak zabio u 49. minuti i tako pokrenuo preokret. Bebou je poravnao rezultat u 60. minuti, a onda je Hoffenheim u vodstvo u 65. minuti sjajnim pogotkom s ruba kaznenog prostora doveo ponovo Kramarić. Utakmica je završila rezultatom 3:2 za Hoffenheim.

Kramin prvi pogodak pogledajte OVDJE, a drugi možete pogledati OVDJE.

Brekalo asistirao dvaput

Odličnu utakmicu odigrao je večeras u dresu Wolfsburga i Josip Brekalo koji je u pobjedi 3:1 protiv Stuttgarta upisao dvije asistencije - za drugi i treći pogodak Vukova.

Njegovu prvu asistenciju pogledajte OVDJE, a drugu možete pogledati OVDJE.