SIGURNA POBJEDA / Real nije dopustio novu senzaciju: 'Kraljevi' bez Modrića slomili trećeligaša koji ih je prošle sezone izbacio iz Kupa

Real je rutinski slavio na gostovanju kod trećeligaša

5.1.2022.
23:58

Real Madrid je u srijedu na gostovanju pobijedio trećeligaša Alcoyano s 3-1 i izborio plasman u osminu finala Kupa kralja. "Kraljevi" tako nisu Alcoyanu dopustili da napravi senzaciju poput one prošle sezone kada ih je taj klub izbacio iz ovog natjecanja.

XAVI SE SPASIO DEBAKLA /

Barcelona umalo ispala iz Kupa od trećeligaša, Katalonci dugo gubili pa se spasili preokretom

Domaćin je dobro držao do posljednjih 15 minuta, kada je Real s dva gola prelomio utakmicu. Real je poveo u 39. minuti, a pogodak je postigao Eder Militao. Izjednačio je Daniel Vega u 66. minuti, no "Los Blancosi" su do kraja utakmice otklonili sve dvojbe s dva gola. Za 2-1 je zabio Marco Asensio u 76. minuti, a dvije minute kasnije Jose Juan je pogodio vlastitu mrežu.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić dobio je poštedu.

Trećeligaš izbacio Celtu

Barcelona je daleko teže nego što se očekivalo izborila 2-1 pobjedu na gostovanju kod trećeligaša Linaresa, a za iznenađenje se pobrinuo trećeligaš Atletico Baleares koji je s 2-1 porazio Celtu Vigo.

Real Betis je bez većih problema na gostovanju porazio drugoligaša Valladolid s 3-0, a Real Sociedad je u Leganesu savladao istoimenog člana Segunde s 3-2.

U četvrtak je na rasporedu još sedam susreta, pri čemu Sevillu očekuje gostovanje kod drugoligaša Real Zaragoze, dok će Atletico Madrid gostovati kod trećeligaša Rayo Majadahonda.