KOVAČIĆ SE VRATIO NAKON DVA I POL MJESECA: / Real nije uspio pobijediti trećeligaša, ali je svejedno prošao dalje

28.11.2017.
23:31
AFP, BEHROUZ MEHRI

Utakmica na stadionu Santiago Bernabeu završena je rezultatom 2-2, a budući da je Real u prvom dvoboju slavio s 2-0, na koncu je prošao dalje. Za nas je najvažnija vijest da se poslije dva i pol mjeseca stanke zbog ozljede aduktora na teren vratio hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić. Naš je veznjak bio u početnoj postavi, a na travnjaku je ostao do 81. minute.

Bale asistirao na povratku

Realov trener Zinedine Zidane je utakmicu započeo sa 'šarenim' sastavom što ga je na kraju dovelo u probleme. Fuenlabrada je, naime, povela u 25. minuti pogotkom Luisa Mille i s prednošću 1-0 otišla na poluvrijeme. U 62. minuti je Zidane na teren poslao još jednog povratnika Garetha Bale koji je odmah asistirao Borji Mayoralu za izjednačenje.

Samo osam minuta kasnije Mayoral je pogodio i drugi put i činilo se da će Real ipak doći do pobjede. U 89. je minuti, međutim, Portilla zabio za Fuenlabradu i postavio konačnih 2-2.

Naš Luka Modrić, kao ni brojne druge Realove zvijezde, nije bio u kadru za ovu utakmicu.