SPASILI SE U ZAVRŠNICI / Kovačev Monaco primio dva gola na početku utakmice pa s igračem manje izvukao bod protiv prvaka

Ivo grbić i domagoj Bradarićodigrali su cijelu utakmicu za Lille

19.11.2021.
22:58

Monaco Nike Kovača odigrao je na svojem terenu 2:2 s aktualnim francuskim prvakom Lilleom u prvoj utakmici 14. kola Ligue 1.

PRIJELOMNI TRENUTAK /

Potez kojim si je Kovač zapečatio sudbinu. Sve je počelo jednom zabranom i otvaranjem 'otrovne' WhatsApp grupe

Gosti su nakon devet minuta već vodili 2-0. U 5. minuti vodeći pogodak je postigao Kanađanin Jonathan David iz kaznenog udarca, a na 2-0 je povisio isti igrač u 9. minuti. Krepin Diatta je u 41. minuti uspio smanjiti zaostatak momčadi Nike Kovača.

Monaco - Lille

Iako je od 78. minute imao igrača manje, zbog isključenja Srbina Strahinje Pavlovića, Monaco je uspio doći do izjednačenja u 83. minuti, a strijelac je bio Wissam Ben Yedder.

Monaco sedmi, Lille 12.

Hrvatski reprezentativni vratar Ivo Grbić i mladi reprezentativac Domagoj Bradarić odigrali su cijelu utakmicu za Lille.

Monaco je sa 19 bodova na sedmom mjestu, dok Lille s dva boda manje drži 12. poziciju. Vodeći PSG ima 34 boda.

Ovo je bio drugi uzastopni remi Monaca u Ligue 1.